کانی غیرفلزی
وضعیتِ امروزنگهداری
رو به رشد ولی گرانتر از بازار
یک سالِ گذشته+294٪
قیمت نسبت به بازارگران
بیشترین افتِ یک سال−26٪
مسیرِ قیمت
شاخصِ صنعتِ کانی غیرفلزی
- قیمتِ صنعت
- روندِ بلندمدت
چرخِ موشواره یا دو انگشت: بزرگنمایی · کشیدن: جابهجایی
وقتی خطِ طلایی بالای خطِ بنفش است، روندِ بلندمدت رو به بالاست.
شرکتهای اصلی
«ارزان» و «گران» در مقایسه با بقیهی شرکتهای همین صنعت.
تحلیلِ کامل
همهی شاخصها و همهی شرکتها- ارزشِ بازار
- 114 همت 24 شرکت · 0.4٪ بورس
- P/E
- 20.2 بازار 11.1
- بازدهِ سود در برابرِ درآمد ثابت
- −36.4 واحد E/P 5٪
- یک سال
- +294٪ ۳ سال +291٪
- همراهی با دلار
- -0.14 ماهانه، ۳ سال
روندِ شاخصِ صنعت
نزولی
صعودیِ قوی
صعودیMA200 +130.2٪
بازده به ریسک · یک سال
20.22
شارپ 11.16
نوسانِ کل23٪
نوسانِ منفی13٪
بدترین افتِ یک سال−26٪
شتابِ ۱۲-۱+204٪
سهم از معاملاتِ امروز0.7٪
مثبت / منفی14 / 10
شرکتها
| نماد | وزن در صنعت | ارزشِ بازار | P/E | بازدهِ سود | امروز | معامله |
|---|---|---|---|---|---|---|
| کخاک صنایع خاک چینی ایران | 27.1٪ | 30.9 همت | 21.9 | 4.6٪ | +3.0٪ | 6 میلیارد ت |
| کپشیر پشم شیشه ایران | 21.2٪ | 24.2 همت | 26.4 | 3.8٪ | +3.0٪ | 14 میلیارد ت |
| کفرا فراورده های نسوزایران | 10٪ | 11.4 همت | — | — | +2.9٪ | 8 میلیارد ت |
| کرازی کارخانجات تولیدی شیشه رازی | 9.4٪ | 10.8 همت | 9.9 | 10.1٪ | +1.2٪ | 49 میلیارد ت |
| کسرا کاتالیست های صنعتی اریا | 4.1٪ | 4.7 همت | 12.5 | 8٪ | −1.9٪ | 16 میلیارد ت |
| کگاز شیشه و گاز | 3.7٪ | 4.2 همت | 9.8 | 10.2٪ | −2.8٪ | 9 میلیارد ت |
| کتوکا تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا | 2.9٪ | 3.3 همت | 9.5 | 10.5٪ | +3.0٪ | 58 میلیارد ت |
| کمینا شیشه سازی مینا | 2.5٪ | 2.9 همت | 87.7 | 1.1٪ | +3.0٪ | 2 میلیارد ت |
| کاذر فراورده های نسوزاذر | 2.2٪ | 2.5 همت | 10 | 10٪ | −2.4٪ | 28 میلیارد ت |
| کباده تولید خاک نسوزاستقلال اباده | 2.1٪ | 2.4 همت | 6 | 16.7٪ | −0.3٪ | 6 میلیارد ت |
| کقزوی شیشه قزوین | 2٪ | 2.3 همت | — | — | +1.2٪ | 5 میلیارد ت |
| کفپارس فراورده های نسوز پارس | 1.8٪ | 2 همت | 11.2 | 8.9٪ | +2.7٪ | 55 میلیارد ت |
| کایزد فرانسوز یزد | 1.5٪ | 1.7 همت | 15.6 | 6.4٪ | +2.8٪ | 6 میلیارد ت |
| کسرام پارس سرام | 1.5٪ | 1.7 همت | 24.4 | 4.1٪ | +2.9٪ | 18 میلیارد ت |
| کساپا سایپاشیشه | 1.2٪ | 1.4 همت | — | — | −2.2٪ | 5 میلیارد ت |
| کابگن تولیدی و صنعتی ابگینه | 1.2٪ | 1.3 همت | 24.3 | 4.1٪ | +2.9٪ | 248 میلیون ت |
| کورز ورزیران | 1.1٪ | 1.3 همت | 49.1 | 2٪ | −3.0٪ | 1 میلیارد ت |
| شلیا شرکت مواد ویژه لیا | 1.1٪ | 1.3 همت | 23.5 | 4.3٪ | +1.4٪ | 15 میلیارد ت |
| کایتا ایتالران | 0.8٪ | 931 میلیارد ت | — | — | +2.2٪ | 2 میلیارد ت |
| کمرجان بازرگانی و تولیدی مرجان کار | 0.8٪ | 872 میلیارد ت | 15.4 | 6.5٪ | −3.0٪ | 7 میلیارد ت |
| کفراور فراورده های سیمان شرق | 0.8٪ | 863 میلیارد ت | 13.7 | 7.3٪ | +2.9٪ | 3 میلیارد ت |
| ساذری اذریت | 0.5٪ | 621 میلیارد ت | — | — | −1.6٪ | 547 میلیون ت |
| سفاسی شرکت فارسیت اهواز | 0.3٪ | 343 میلیارد ت | 15.7 | 6.4٪ | −1.7٪ | 4 میلیارد ت |
| سفارود کارخانه فارسیت درود | 0.2٪ | 197 میلیارد ت | — | — | −1.0٪ | 3 میلیارد ت |
بازدهِ سود وقتی سبز است که از سودِ سالانهی درآمدِ ثابت (41٪) بیشتر باشد. نسبتِ قیمت به سود (P/E) از آخرین سودِ گزارششدهی شرکتها محاسبه شده است.